Team OSS

Anne Aakre

Osteopat D.O MNOF 94277954 anneaakre@velkommentiloss.no

Kjell E. Olsen

Biodynamisk Osteopat MNOF 
Fysioterapeut 
91107770 
kjell@velkommentiloss.no

Anne Karlsen

Godkjent soneterapeut, MNNH Helhet og healingmassasje Autorisert hjelpepleier 93883687 anne@velkommentiloss.no

Bente Hagen

Kiropraktor MNKF

90121113 bente@velkommentiloss.no

Oddveig Myhre

Naturopathic Medical Doctor (USA), Naturterapeut

95 48 02 38 oddveig@velkommentiloss.no

Kristin Omnes

Massør NMF, Bachs blomstermedisin og Reiki 1,2,3a , studerer nå biopati , 4 år deltidsstudie på Tønsberg medisinske skole

98 87 56 96 kristin@velkommentiloss.no

Carel Flatland

Samtaleterapeut / Livsveileder

99339190

Ole J. Bergum

Osteopat DO, MNOF og Fysioterapeut

98295949 ole@velkommentiloss.no

Team Member

job title

Point of Sale hardware, the till at a shop check out, has become very complex over the past ten years.

Team Member

job title

Point of Sale hardware, the till at a shop check out, has become very complex over the past ten years.

Team Member

job title

Point of Sale hardware, the till at a shop check out, has become very complex over the past ten years.

Team Member

job title

Point of Sale hardware, the till at a shop check out, has become very complex over the past ten years.