Team OSS

TEAM OSS

Her finner du kontakt info til alle som jobber ved OSS. Klikk på tlf nr. for å ringe direkte.

Anne Karlsen

Soneterapeut MNNH, Helhet og healing massasje, aut.hjelpepleier

93883687

anne@velkommentiloss.no


Les mer

Bente Hagen

Kiropraktor MNKF


90121113



bente@velkommentiloss.no

Les mer

Carel Flatland

Samtaleterapeut/Livsveileder


99339190

Les mer

Katrin Helland 

Kiropraktor MNKF

93856562

katrin@velkommentiloss.no

Les mer

Kjell Einar Olsen

Biodynamisk Osteopat D.O MNOF , Fysioterapeut

91107770

kjell@velkommentiloss.no

Les mer

Kristin Omnes

Massør NMF, Bachs Blomstermedisin, Biopat, Reiki

98875696

kristin@velkommentiloss.no

Les mer

Oddveig Myhre

Naturopathic Medical Doctor (USA), Naturterapeut

95480238

oddveig@velkommentiloss.no

Les mer

Ole Johnny Bergum

Osteopat D.O  MNOF, Fysioterapeut

98295949

ole@velkommentiloss.no

Les mer

Gruppeinstruktører og foredragsholdere:

Anna Bratsberg

Yoga Instruktør , Barne Yoga, healing massasje

482 29 928

Alexandra Paul

Hatha, Yin og Klang Yoga Lærer – Peter Hess® Klangmassage practitioner og Reiki Mester

938 11 420

Sanne Merete Sjølund

Life lecturer, Coach, Foredragsholder, sykepleier

0045 20131157

https://sannemeretesjoelund.dk/

Marthe Aurora Rugtveit

Hatha og Yin Yoga instruktør , Personlig Trener 

https://www.martheaurora.com/