Team OSS

TEAM OSS

Her finner du kontakt info til alle som jobber ved OSS. Klikk på tlf nr. for å ringe direkte.

Anne Aakre

Osteopat D.O MNOF

94277954

anneaakre@velkommentiloss.no

Anne Karlsen

Soneterapeut MNNH, Helhet og healing massasje, aut.hjelpepleier

93883687

anne@velkommentiloss.no

Bente Hagen

Kiropraktor MNKF


90121113



bente@velkommentiloss.no

Carel Flatland

Samtaleterapeut/Livsveileder


99339190

Katrin Helland 

Kiropraktor MNKF

93856562

katrin@velkommentiloss.no

Kjell Einar Olsen

Biodynamisk Osteopat D.O MNOF , Fysioterapeut

91107770

kjell@velkommentiloss.no

Kristin Omnes

Massør NMF, Bachs Blomstermedisin, Biopat, Reiki

98875696

kristin@velkommentiloss.no

Oddveig Myhre

Naturopathic Medical Doctor (USA), Naturterapeut

95480238

oddveig@velkommentiloss.no

Ole Johnny Bergum

Osteopat D.O  MNOF, Fysioterapeut

98295949

ole@velkommentiloss.no

Gruppeinstruktører og foredragsholdere:

Anna Bratsberg

Yoga Instruktør , Barne Yoga, healing massasje

482 29 928

Alexandra Paul

Hata, Yin og klangYoga Instruktør, Peter Hess klang instr., Fascial Fitness, Reiki

938 11 420

Sanne Merete Sjølund

Life lecturer, Coach, Foredragsholder, sykepleier

0045 20131157

https://sannemeretesjoelund.dk/

Marthe Aurora Rugtveit

Hatha og Yin Yoga instruktør , Personlig Trener 

https://www.martheaurora.com/