Bestill time
Meny
Laster Arrangementer

« Alle Arrangementer

  • Dette event har allerede funnet sted.

Helhjerta gongbad m/Kristin & Anne

3. juni 2022 | 18:00 - 19:30

  • « Bollywood – Silje
  • Slyngetrening m/ Anne Å »

Gongens vibrasjoner har en balanserende og helende innvirkning på vår fysiske kropp og psyke. Sammen med andre meditative instrumenter tar vi dere med på en avspennende reise i tid og rom.

Ta med laken , pute , teppe og ha gjerne på ledige klær. Vi har yogsmatter.

Pris: 300 kroner

Varighet: 90 minutter

Ring eller send melding til Anne Karlsen , 93883687 for å melde deg på.

vi gleder oss 💚💚

Hjerteklem fra Anne & Kristin

  • Google kalender
  • iCalendar
  • Outlook 365
  • Outlook Live

Detaljer

Dato:
3. juni 2022
Tid
18:00 - 19:30
  • « Bollywood – Silje
  • Slyngetrening m/ Anne Å »

Skrevet av :

Anne Karlsen

Se flere poster av samme
Ukategorisert

Vi ønsker Alexandra og klangmassasje Velkommen til OSS

Hva er og hvordan virker Peter Hess®- Klangmassasje?Klangmassasje har sitt opphav i gammel kunnskap om hvordan klang “svingninger og vibrasjon“virker på kroppen vår. Dette er en metode som har vært brukt i indisk medisin i 5000 år.Under en klangmassasje skapes en atmosfære av sikkerhet og en følelse av å bli

Les mer »
Helse

Smitteverns tiltak mot Korronavirus

Fra fredag 13.3 holder vi stengt i 2 uker. Dette for å redusere faren for virusspredning. Mer info kommer. Ta kontakt med din terapeut hvis du har spørsmål.

Les mer »
Ukategorisert

Ferie hos OSS

Smerter og problemer du trenger hjelp til i sommer ? Det er mulig å få behandling hos oss hele sommeren 2020. Bestill timer via vår booking så ser du hvilke dager din terapeut jobber. Her er også en ukeplan med oversikt hvem som er her i løpet av ukene i

Les mer »
Meny
Abonner på nyhetsbrev

Siden er utviklet av 

Søk
Bestill time
Hjem
Team OSS
Behandlinger
Artikler
Hva skjer hos OSS
Jobbe med OSS
Våre priser
Kontakt OSS
Del siden

Abonner på nyhetsbrev

* indicates required