Bestill time
Meny
Laster Arrangementer

« Alle Arrangementer

  • Dette event har allerede funnet sted.

Rolig yoga m/Anna

4. mai 2022 | 10:00 - 11:30

  • « Slyngetrening m/ Anne Å
  • Qi-gong m/Kjell »

Hjertelig velkommen til rolig yoga onsdager kl 10:00-11:30

Dette kurset vil du ikke gå klipp av 💓

Avspenning og hvile er noe av det mest styrkende «aktivitet» vi har i livet. Å kunne hvile i seg selv er helbredende. Når du lander på matta og kjenner at musklene slapper av og tankene stilner, det er da nervesystemet og hormonsystemet balanseres. Du får klarhet og ro.

På dette kurset er det fokus på pust, avspenning, enkle fysiske øvelser som gjøres i rolig tempo og meditasjon. Under avspenning blir det spilt gong i rolig tempo. Vibrasjoner fra gongen gjør ofte avspenningen enda dypere.

Har du smerter eller stivhet som gjør det at du ikke kan sitte på gulvet så kan du gjøre øvelser sittende i en stol.

Pris : 1550 kr for 8 ganger – 90 min per gang
10 % rabatt for deg som er pensjonist, student eller ufør
( vennligst oppgi dette ved påmelding )

Kurssted :
Optimalhelse senter ligger på Kjørbekk
Adresse : Bataljonvegen 30, 2. etg
Du kan parkere gratis hos OSS.

Vi har en stor sal med ullmatter, sitteputer og bolstere. Det du trenger å ha med er to pledd og drikkeflaske. Ha på løse ledige klær.

Kursholder
Anna Bratsberg er kundaliniyogalærer, mediyogaterapeut og sykepleier. Hun elsker å spre alt som skaper ro, energi og livsglede – helt uten bivirkninger.

Påmelding : anna@yoga-telemark.no

Er du i tvil om dette er noe for deg ?
Bli med på en prøvetime onsdag 16.februar kl 10:00-11:30. Prøvetimen koster 100 kr

Noe du lurer på ? Ta gjerne kontakt ❤️

Klem

Anna

  • Google kalender
  • iCalendar
  • Outlook 365
  • Outlook Live

Detaljer

Dato:
4. mai 2022
Tid
10:00 - 11:30
  • « Slyngetrening m/ Anne Å
  • Qi-gong m/Kjell »

Skrevet av :

Anne Karlsen

Se flere poster av samme
Helse

Godt nyttår!

Alle terapeutene ved OSS ønsker dere et godt nytt år. Det nye året fortsetter som det gamle med restriksjoner og regler angående smittevern. Vi jobber hardt for å holde klinikken trygg for alle våre pasienter. Gode rutiner rundt renhold og hygiene, avstand og trygg behandling bidrar til at vi kan

Les mer »
Helse

Belastning og forebygging – hva betyr det?

Vi hører ofte begreper som «for stor belastning» og «forebyggende arbeid». Men hva betyr egentlig dette? I treningssammenheng handler utbrenthet eller overbelastningsskader ofte om totalbelastningen utøveren er utsatt for. Med dette menes blant annet antall treningstimer, treningsbelastning, søvn og stressperioder. Men dette kan også overføres til vanlige mennesker som utfører

Les mer »
Yoga

Yoga med Anna

Jeg utsetter oppstart av alle yogakurs til februar i uke 5. Jeg ønsker at du skal føle deg trygg.Når du gjør yoga så skal få lov til å være akkurat den du er. Sammen skal vi restarte systemet igjen. Rense kroppen og sinnet. Riste av året som har gått.Finne krefter

Les mer »
Meny
Abonner på nyhetsbrev

Siden er utviklet av 

Søk
Bestill time
Hjem
Team OSS
Behandlinger
Artikler
Hva skjer hos OSS
Jobbe med OSS
Våre priser
Kontakt OSS
Del siden

Abonner på nyhetsbrev

* indicates required