Bestill time
Meny
Laster Arrangementer

« Alle Arrangementer

  • Dette event har allerede funnet sted.

Rolig yoga m/Anna

20. april 2022 | 10:00 - 11:30

  • « Slyngetrening m/ Anne Å
  • Qi-gong m/Kjell »

Hjertelig velkommen til rolig yoga onsdager kl 10:00-11:30

Dette kurset vil du ikke gå klipp av 💓

Avspenning og hvile er noe av det mest styrkende «aktivitet» vi har i livet. Å kunne hvile i seg selv er helbredende. Når du lander på matta og kjenner at musklene slapper av og tankene stilner, det er da nervesystemet og hormonsystemet balanseres. Du får klarhet og ro.

På dette kurset er det fokus på pust, avspenning, enkle fysiske øvelser som gjøres i rolig tempo og meditasjon. Under avspenning blir det spilt gong i rolig tempo. Vibrasjoner fra gongen gjør ofte avspenningen enda dypere.

Har du smerter eller stivhet som gjør det at du ikke kan sitte på gulvet så kan du gjøre øvelser sittende i en stol.

Pris : 1550 kr for 8 ganger – 90 min per gang
10 % rabatt for deg som er pensjonist, student eller ufør
( vennligst oppgi dette ved påmelding )

Kurssted :
Optimalhelse senter ligger på Kjørbekk
Adresse : Bataljonvegen 30, 2. etg
Du kan parkere gratis hos OSS.

Vi har en stor sal med ullmatter, sitteputer og bolstere. Det du trenger å ha med er to pledd og drikkeflaske. Ha på løse ledige klær.

Kursholder
Anna Bratsberg er kundaliniyogalærer, mediyogaterapeut og sykepleier. Hun elsker å spre alt som skaper ro, energi og livsglede – helt uten bivirkninger.

Påmelding : anna@yoga-telemark.no

Er du i tvil om dette er noe for deg ?
Bli med på en prøvetime onsdag 16.februar kl 10:00-11:30. Prøvetimen koster 100 kr

Noe du lurer på ? Ta gjerne kontakt ❤️

Klem

Anna

  • Google kalender
  • iCalendar
  • Outlook 365
  • Outlook Live

Detaljer

Dato:
20. april 2022
Tid
10:00 - 11:30
  • « Slyngetrening m/ Anne Å
  • Qi-gong m/Kjell »

Skrevet av :

Anne Karlsen

Se flere poster av samme
Ukategorisert

5 kjappe med Anne Aakre

Hvorfor valgte du osteopat som yrke? Gjennom håndballen og mange skader og timer på behandlingsbenken oppdaget jeg interessen for å hjelpe mennesker. At det til slutt ble osteopati var litt tilfeldig fordi jeg kjente noen som tok utdannelsen. Jeg har alltid interessert meg for helse og syns selv jeg passer

Les mer »
Ukategorisert

Ferie hos OSS

Smerter og problemer du trenger hjelp til i sommer ? Det er mulig å få behandling hos oss hele sommeren 2020. Bestill timer via vår booking så ser du hvilke dager din terapeut jobber. Her er også en ukeplan med oversikt hvem som er her i løpet av ukene i

Les mer »
Helse

Gruppetimer hos OSS høsten 2020

Da er ferien over for i år og vi er snart i gang med gruppetimer igjen. Høstens gruppetimer består av ulike yogagrupper og meditasjonsgrupper samt slyngetrening og Qi Gong. Uken vil se ut som følger: Mandag kl. 16:45-18:00 Kundaliniyoga med Anna (oppstart 24/8) Mandag kl. 18:30-19:30 Meditasjon med Ole (oppstart

Les mer »
Meny
Abonner på nyhetsbrev

Siden er utviklet av 

Søk
Bestill time
Hjem
Team OSS
Behandlinger
Artikler
Hva skjer hos OSS
Jobbe med OSS
Våre priser
Kontakt OSS
Del siden

Abonner på nyhetsbrev

* indicates required