Skip to content
Bestill time
Meny
Helsekafe, Trener du for hardt?

TIRSDAG 15. SEPTEMBER 2020 KL. 18:00–19:30

Trener du for hardt? Hvor fort kan du begynne å trene etter en skade og hva innebærer trening? På denne helsekafeen vil osteopatene Ole og Anne ta for seg hva det innebærer å starte en opptreningsprosess. Fra rehab til fitness, øvelsesutvalg og hvorfor det er viktig med god kunnskap rundt opptrening.
Vi ønsker å informere om riktig form for trening på ulikt skade/smertenivå.Velkommen skal du være til gratis foredrag hos OSS!

Påmelding til anneaakre@velkommentiloss.no 

Trening

Skrevet av :

Ole Johnny Bergum

Se flere poster av samme
Artikler

Velkommen til en rolig pustepause i førjulstiden

Tradisjonen tro inviterer vi også i år til førjulsgong hos OSS – en kjær og rolig markering av adventstiden hvor vi samles for å lande, puste og finne ny energi midt i alt som skjer før jul.

Les mer »
Helse

Pust og rolig yin yoga hos OSS

NYHET hos OSS!

– Et pusterom – og påfyll for kropp og sinn

Første uken i november (uke 45) starter Anne opp med 2 nye kurs i Yin yoga.

Les mer »
Artikler

Ny terapeut hos OSS

Ilze SicaJeg er nyutdannet ernæringsterapeut via Tunsberg medisinsk skole der Oddveig Myhre har vært min lærer og min mentor. Ernæringsterapi hjelper å rette opp ubalanser i kroppen med hjelp av riktig ernæring og tilpasset kosttilskudd. Jeg er opprinnelig fra Latvia, og har bodd og jobbet som sykepleier i Norge i

Les mer »
Meny
Abonner på nyhetsbrev

Siden er utviklet av 

Søk
Bestill time
Hjem
Team OSS
Behandlinger
Artikler
Timeplan
Jobbe med OSS
Våre priser
Kontakt OSS
Del siden

Abonner på nyhetsbrev

* indicates required